181127 alHalid 0У перший день оборонної виставки IDEAS-2018, яка сьогодні стартувала у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан), представники української делегації здійснили низку переговорів із міжнародними партнерами.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу  ДК «Укроборонпром».

 

На зустрічі голови делегації – Першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського із Федеральним міністром оборонної промисловості Пакистану Зобаїдою Джалал Хан і керівництвом оборонних підприємств, що входять до складу відомства, сторони обговорили стан виконання двосторонніх угод у сфері ОПК. Було визначено перспективи подальшого співробітництва. Зокрема, йшлося про спільне виробництво на території Пакистану танків «Аль-Халід-1», організацію послуг з капітального ремонту і модернізації танків Т-80УД, поставлених до цієї країни у 1997-99 рр.

 

181127 alHalid 1

 

Сторони назвали перспективним напрямком організацію спільних виробництв у галузі бронетанкової техніки із поглибленням технологічної участі України в інтересах збройних сил обох країн.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ЗАЦІКАВИЛИ КЕРІВНИЦТВО ІНДОНЕЗІЇ НА ВИСТАВЦІ INDO DEFENCE-2018

 

Олег Гладковський наголосив, що дві країни вийшли на якісно новий рівень співпраці. Ідеться про взаємну інтеграцію технологій та організацію спільних проектів у сфері ОПК. Міністр Пакистану підтвердила стратегічний рівень партнерства з Україною у розвитку ОПК.

 

181127 alHalid 3

 

IDEAS вважається однією з провідних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Цьогоріч вона триватиме 27-30 листопада. Форум – один із найбільших у Південноазійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

 

181127 alHalid 2

 

Нагадаємо, основний бойовий танк третього покоління MBT-2000 / Al-Khalid був спільно розроблений Пакистаном та Китаєм на базі ОБТ Type 96 у 1998 році. При цьому моторно-трансмісійне відділення машини створене фахівцями ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова» та оснащується українськими двигунами 6ТД-2.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues