181126 ATAKA 0Міжнародне співтовариство продовжує активно заявляти про підтримку України в ситуації з відвертою агресією РФ в Азовському морі. Збройні сили України приведені в повну бойову готовність. Доля деяких українських моряків досі невідома. Чи варто очікувати подальшої ескалації конфлікту і які можливі варіанти подальшого розвитку подій?

 

З такими питаннями журналісти UATV звернулися до директора з розвитку Інформаційно-консалтингової компанії Діфенс Експрес Валерія Рябих.

 

"Ми можемо судити про розвиток ситуації тільки з тих офіційних повідомлень, які є на ресурсах ВМС, ЗСУ, - зазначив він. - Очевидно, що РФ, виявивши українські кораблі, не була до цього готова. Її дії були досить хаотичні і не передбачувані будь-якими інструкціями, які діють в тому числі і в Росії ".

 

Гість вважає, що на такі дії РФ вплинув той досвід, який вона мала раніше з проходом українського корабля "Донбас". "Тоді, в зв'язку з умілими діями ЗС України, вони не змогли нічого протиставити появі нового корабля в Азовському морі і посилення наших позицій", - підкреслив Валерій Рябих.

 

 

В процесі цих агресивних дій керівництво РФ допустило багато помилок, які відгукнуться серйозними наслідками і для Кремля, і для країни в цілому, переконаний військовий експерт.

 

Новина по темі: ОПРИЛЮДНЕНО РАДІОПЕРЕХОПЛЕННЯ ПЕРЕМОВИН КОМАНДУВАННЯ РФ З ЕКІПАЖАМИ ПРИКОРДОННИХ КОРАБЛІВ


"Кремль абсолютно ігнорує міжнародне право. І тепер є два сценарії розвитку подальших подій: або російське керівництво і далі буде йти ва-банк, або, при відповідній активній міжнародній підтримці, все спишуть на безпосередніх виконавців цієї ситуації. І це найбезпечніший шлях для Кремля , так би мовити, робити хорошу міну при поганій грі ". Що стосується готовності Збройних сил України і можливого введення воєнного стану на обмежений термін, то це, за словами Валерія Рябих, значить тільки одне: ми готуємо свої сили до того, щоб убезпечити себе і не допустити подальшої ескалації подій.


Як раніше повідомляв Defense Express, Клімкін: Захоплені РФ українські екіпажі є військовополоненими.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues