181122 INFORMNAPALM 018 листопада голова парламентської делегації України до Парламентської Асамблеї НАТО (ПА НАТО) Ірина Фріз передала союзникам звіт міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, присвячений діяльності російських приватних військових компаній (ПВК). 


Про це повідомляється сайті InformNapalm з посиланням на офіційну сторінку у facebook голови постійної української делегації Ірини Фріз.


Новина по темі: МИРОТВОРЦІ ООН ДОПОМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАТИ ВБИВСТВО РОСІЙСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ, ЯКІ ЗНІМАЛИ ФІЛЬМ ПРО НАЙМАНЦІВ З "ПВК ВАГНЕРА" У ЦАР


“Сьогодні передали нашим партнерам у Парламентській асамблеї НАТО дві окремі доповіді на тему, що розглядається на сесії, – діяльність російських приватних військових компаній (ПВК). Доповіді InformNapalm та The Security Service of Ukraine розглядають ці питання. В них викривається діяльність ПВК на сході України та Сирії”, – поінформувала Ірина Фріз.

 

Презентація відбулася під час чергової щорічної сесії ПА НАТО, що проходить у Галіфаксі, Канада.

 

181122 INFORMNAPALM 1


Переглянути повний текст цього звіту можливо на офіційному сайті волонтерської спільноти InformNapalm.


Як раніше повідомляв Defense Express, президент ПА НАТО підтримала вступ до Альянсу України та Грузії.

 

Публікація по темі: ЯК РФ ПІДРИВАЄ МИР, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НЕДЕРЖАВНІ ВОЄНІЗОВАНІ ФОРМУВАННЯ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues