181116 LPUBRIG 0У командуванні Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького триває командно-штабне тренування «Брейв Бос», до якого залучено весь особовий склад штабу багатонаціональної військової частини.


Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України, з посиланням офіцера зв’язків з громадськістю ЛИТПОЛУКРБРИГ Олександра Гайна.


Цей захід бойової підготовки розпочався 12 листопада і має на меті тренування новопризначеного особового складу командування ЛИТПОЛУКРБРИГ та злагодження дій між секціями штабу бригади.

16.11 LPUBRIG 1


Новина по темі: ОПЕРАЦІЄЮ З ДЕМОНСТРАЦІЇ СИЛИ ЗАВЕРШИЛОСЯ НАВЧАННЯ «КЛЕНОВА АРКА – 2018» В ЛИТВІ


Сценарій тренування занурює учасників у планування операції зі стабілізації та управління підрозділами у вигаданій країні. Протидіють офіцери штабу викликам гібридних загроз з боку умовного противника. Під час «Брейв Бос» з литовськими, польськими та українськими військовослужбовцями проводяться заняття щодо виконання процедур процесу прийняття військового рішення.


Варто зазначити, що для безпосереднього проведення «Брейв Бос» батальйон управління багатонаціональної бригади розгорнув та перевірив роботу командного пункту ЛИТПОЛУКРБРИГ.


Як раніше повідомляв Defense Express, український офіцер полковник Дмитро Братішко прийняв під командування Литполукрбриг.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues