181116 t72k 0Збройні сили України отримали сучасну модифікацію командирського танка Т-72К, яка є подальшим розвитком моделі Т-72АМТ, що була представлена Державним підприємством «Київський бронетанковий завод» у 2017 році.

 

 

 

Передача нової машини відбулася учора, 15 листопада, на території ДП «Київський бронетанковий завод». Разом з Т-72К військові також отримали декілька відновлених Т-72, 5 БТР-3, 6 СБА «Варта», ПТРК та міномети.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 70 ОДИНИЦЬ НОВОЇ ТЕХНІКИ ТА ОЗБРОЄННЯ

 

Повідомляється, що оновлений командирський танк оснащений динамічним захистом нового покоління «Ніж», який також встановлюється на деякі інші сучасні моделі українських танків. Крім того, модернізована машина має сучасні засоби цифрового захищеного зв‘язку та супутникової навігації, завдяки яким підвищується ефективність управління танковими підрозділами.

 

181116 t72k 1


«Сьогодні українським військам ми передали десятки одиниць озброєння, серед яких – командирський танк Т-72К. Він оснащений динамічним захистом нового покоління «Ніж», який також встановлюється на танки БМ «Оплот» та БМ «Булат». Ця командирська машина обладнана сучасними засобами цифрового захищеного зв‘язку та супутникової навігації, яка дозволяє значно підвищити ефективність управління танковими підрозділами», - заявив на церемонії передачі техніки Перший заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Сергій Омельченко.

 

Новина по темі: Т-72АМТ ВІД КБТЗ ПРОХОДИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ВІЙСЬКОВИХ ПОЛІГОНАХ


Раніше повідомлялося, що Т-72АМТ оснащений вдосконаленою версією динамічного захисту «Ніж», розробленою БЦКТ «Мікротек». Елементи цієї ДЗ нового покоління були створені враховуючи бойовий дослід, отриманий під час боїв на Донбасі.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues