181113 vilha 0Перспективний український ракетний комплекс з коригованим боєприпасом калібру 300 мм «Вільха» у фінальному варіанті, скоріш за все, буде базуватися на вітчизняному шасі виробництва «КрАЗ».

 

 


Про це в інтерв’ю «5 каналу» розповів міністр оборони України Степан Полторак, повідомляє Defense Express.


«Я думаю що ... це буде український носій. Це буде скоріше за все КрАЗ», - розповів міністр.


Також він добавив, що рішення про те, яку саму модель шасі будуть використовувати для «Вільхи» приймуть під час завершення випробувань комплексу.

 

Новина по темі: КОМПЛЕКС «ВІЛЬХА» ПРИЙНЯТО НА ОЗБРОЄННЯ Й НАПРАВЛЕНО В СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО (ВІДЕО)


«У них зараз є багато напрацювань на КрАЗі (по шасі) і я думаю що вони будуть здатні виконати це замовлення і задачу яку ми ставимо перед ними», - зазначив Степан Полторак.

 

181113 vilha 1

Можливий носій комплексу «Вільха» - шасі КрАЗ-7634НЕ з колісною формулою 8х8

 

Нагадаємо, що над створенням вітчизняного комплексу працює близько п'ятнадцяти підприємств українського оборонно-промислового комплексу. Головний виконавець проекту за державним оборонним замовленням – КБ «Луч».

 

Публікація по темі: ЧОМУ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС «ВІЛЬХА» Є КРАЩИМ ВІД СЗВ «УРАГАН»


Вперше про перспективний український комплекс заявили на початку 2016 року. Після цього проводилися численні запуски нових ракет. У березні 2018 року почалися державні випробування «Вільхи», а у жовтні Генеральний конструктор - Генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов повідомив, що ракетний комплекс «Вільха» прийнято на озброєння ЗСУ та направлено в серійне виробництво.


На даний момент створено версію ракети з 250-кілограмовою бойовою частиною та дальністю 70 км. Надалі планується створити версію ракети для ураження цілей на відстані в 120 км, але маса бойової частини в неї буде зменшена до 170 кг.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues