160304 Малюк у водіАвтомат «Малюк» здатен зберігати працездатність в самих жорстоких умовах бойової обстановки, що забезпечує виконання основного призначення індивідуальної зброї бійця – виконання поставленого завдання за умови найменших втрат.

 

 

 

 

01 березня 2016 р. Автомат «Малюк» було піддано позаплановому тестуванню. На прохання журналістів програми «Спецкор» в компанії «ІнтерПроІнвест», яка є розробником та виробником нового українського автомата, погодились продемонструвати можливості національної розробки «на камеру».

 

Під час зйомок сюжету програми «Спецкор» було проведено моделювання експлуатації зразка Автомата «Малюк» в жорстких умовах бойової обстановки.

 

160304 малюк

Автомат «Малюк» (ліворуч - калібру 7.62х39 мм, праворуч - 5,56х45 мм)

 

Зокрема, автомат, що побудовано за компоновочною схемою «bullpup»,  занурювався в пісок та калюжу з багнюкою, що навіть перевершує ті умови, в яких боєць може дозволити індивідуальній зброї знаходитись, і після цього був здатен вести вогонь без зниження основних показників по надійності, точності та зручності використання.

 

 

Високі якості «Малюка» підтвердив і боєць з позивним «Маклауд», якого на тестування запросили журналісти програми «Спецкор». За словами військового, який має досвід виконання завдань в зоні АТО, в автоматі «Малюк» вирішено проблему використання зброї лівшею, завдяки тому, що важіль взведення затвору легко може перекидатись на обидва боки ствольної коробки. Це суттєво полегшує роботу з автоматом.

 

 

Також боєць відмітив зручність заряджання магазину, який можна досилати в приймач практично під будь-яким кутом, на відміну від АК, а також наявність кнопки швидкого скидання пустого магазину. Крім того, після першого в своєму житті використання «Малюка» військовий відмітив, що віддача від пострілу в українського автомата «в рази нижча, ніж у «Калашникова», а тактичні обвіси входять до стандартної комплектації автомата.

 

160304 малюк2

Автомат «Малюк» в руках професіоналів

 

Як повідомив заступник генерального директора ТОВ «ІнтерПроІнвест» Сергій Луговський, перша партія автоматів «Малюк» з конвеєра вже пішла до українських спецпризначенців, які на цей час проводять підконтрольну експлуатацію новинки. В разі успішних результатів, автомат «Малюк» вже до початку осені може бути прийнято на озброєння українського війська. Його вже чекають в Збройних силах України, Національній Гвардії України та в Державній прикордонній службі України.

 

160304 малюк3

Заступник генерального директора ТОВ «ІнтерПроІнвест» Сергій Луговський

 

Дивіться також сюжет програми «Спецкор» о 18:00 від 01 березня 2016 року. 

 

 

Автомат «Малюк» може постачатись у війська в трьох калібрах: 5,45х39мм, 7,62х39мм, а також в натовському калібрі 5,56х45мм. 

 

Новина по темі: АВТОМАТ «МАЛЮК» - ТЕПЕР І ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО

 

Публікація по темі: АВТОМАТ «МАЛЮК»: ТОЧНЕЕ, НАДЁЖНЕЕ И УДОБНЕЕ «КАЛАШНИКОВА»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues