181109 proton 0ПАТ «НВО «Київський завод автоматики», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2018» представив модернізований Буксирувальник водолаза-розвідника «Протон».

 

 


Як розповів представник підприємства, вони виконують роботи з ремонту та відновленню підводно-надводного засобу руху типу «Протон». Проводиться модернізація рухового комплексу в частині заміни штатного двигуна на перспективний електродвигун ДПК-УМ.

 


Модернізований буксирувальник може працювати на глибинах до 60 метрів та має швидкість руху під водою не менше 2.4 вузлів. При цьому дальність плавання підводно-надводного засобу руху складає не менш як 11 миль.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» РОЗРОБЛЯЄ НОВІ КАТЕРИ ДЛЯ АЗОВСЬКОГО МОРЯ


Підводно-надводний засіб руху «Протон» призначений для транспортування водолазів-розвідників (бойових плавців) у підводному та надводному положенні.

 

181109 proton 1


Перша версія «Протона» була розроблена у 1979 році, і наразі стоїть на озброєнні України та ряду інших країн.

 

Новина по темі: У МАРІУПОЛІ ВІДКРИЛИ БАЗУ МОРСЬКИХ ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИХ ТА ВОДОЛАЗНИХ РОБІТ


Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ВМСУ НЕЗАБАРОМ ОТРИМАЮТЬ ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНЕ СУДНО «ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО»


Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

Новина по темі: У МАРІУПОЛІ ВІДКРИЛИ БАЗУ МОРСЬКИХ ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИХ ТА ВОДОЛАЗНИХ РОБІТ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues