181109 talan 0Нова модель літніх черевиків з високими берцями від вітчизняної торгової марки «Талан» їде на випробування у тропіки. Тестування нових берців буде відбуватися на безлюдних островах Камбоджі.

 

 


Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Ігор Молодан (незалежний експерт, керівник «Центру експертних випробувань» та офіцер резерву ЗСУ).

 

Новина по темі: ЗАВЕРШЕНО ТЕСТУВАННЯ НОВИХ ЛІТНІХ БЕРЦІВ ТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ БРОНЕЖИЛЕТІВ, РУКАВИЧОК ТА ШОЛОМІВ


«Перше знайомство показало, що черевики легше попередніх аналогічних моделей з високим берцями та мають нову колодку, зручність якої, як і комфорт будуть визначені практичним шляхом у тропічних широтах під час спільної експедиції Центру експертних випробувань та туристичної компанії Hakuna Matata Expeditions», - розповів експерт.

 

181109 talan 1


Також Ігор Молодан додав, що нова модель берців проходить випробування в інтересах Державної прикордонної служби України.

 

Новина по темі: В ЗСУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТЕСТУВАННЯ НОВИХ БРОНЕКОСТЮМІВ


Нагадаємо, що кілька місяців тому інша модель нових літніх трекінгових черевиків від компанії «Талан» проходила дослідні випробування у 95-й десантній бригаді ЗСУ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues