181108 garant 1Державне підприємство «Новатор», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило систему заглушення радіолінійного керування діапазону частот 20-4000 МГц «Гарант-М».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Національний промисловий портал.


Виріб «Гарант-М» призначений для радіозаглушення приймальних трактів різноманітних радіотехнічних засобів, каналів радіозв’язку стаціонарних, мобільних і переносних радіостанцій, радіотелефонів мобільних систем зв’язку, а також для захисту рухомих засобів (колони, що рухаються та одиночних бойових транспортних засобів) шляхом відводу радіокерованого підриву вибухових пристроїв (мін, фугасів та інших). Задача вирішується шляхом випромінювання перешкоджаючого радіосигналу у всьому діапазоні частот, де можливе використання вказаних радіоліній керування. В разі потреби є можливість забезпечення радіозв’язку в колоні, що рухається.

 

181108 garant 0


Використання даного виробу дозволяє нейтралізувати декілька спроб радіокерованого підриву при русі автомобільної колони (вибухи можуть статись після проходження колони місця закладки радіокерованого фугасу за межами зони радіозаглушення).

 

Новина по темі: УНІВЕРСАЛЬНЕ МОБІЛЬНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ОПЕРАТОРА ДЛЯ ЗСУ ВІД «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» (ВІДЕО)


Виріб «Гаран-М» вже виготовляється серійно та використовується миротворчим контингентом у зонах конфлікту, і може поставлятися для потреб Міністерства оборони України.

 

Діапазон частот випромінювання перешкод 20-4000 МГц
Вид перешкод широкополосна загороджувальна
Сумарна інтегральна вихідна потужність перешкод не меньше 700 Вт
Дистанція радіозаглушення (в залежності від параметрів радіоліній) не меньше 75 м
Споживана потужність не більше 1,5 кВт
Напруга живлення борт мережа +2шт. акумуляторна 24В
Температура оточуючого середовища від – 40°С до 50°С

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues