08.11 Romania 0З 6 по 8 листопада в Одесі, делегація Морських Сил Збройних Сил Румунії на чолі з заступником командувача Морських Сил Збройних Сил Румунії контр-адміралом Міхаєм Панаітом відвідала Військово-Морські Сили Збройних Сил України.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України з посиланням на прес-центр Командування ВМС ЗСУ.

 

Зустріч було проведено з метою обговорення актуальних питань регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні, визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва.

 

"Румунія наш найближчий партнер, який допомагає вітчизняному флоту перейти на стандарти НАТО", - зазначив заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

 

08.11 Romania 1

 

Своєю чергою заступник командувача Морських Сил Збройних Сил Румунії контр-адмірал Міхай Панаіт наголосив на готовності та виключній важливості розвитку співпраці між флотами Румунії та України.

 

В ході візиту іноземні гості оглянули малі броньовані артилерійські катери, флагман українських ВМС фрегат «Гетьман Сагайдачний» та відвідали військовий музей.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у вересні відбулись українсько-румунські навчання «RIVERINE – 2018»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues