181108 TridentJuncture 0В Норвегії завершилися найбільші після закінчення холодної війни навчання НАТО Trident Juncture-2018, в яких брали участь більше ніж 40 тисяч військових, включаючи українців.

 

 

 

Адмірал США Джеймс Фогго заявив, що маневри пройшли успішно. Фогго зазначив, що в ході навчань «учасники багато чому навчилися». 

 

У свою чергу начальник Генштабу Норвегії Хокон Бруун-Ханссен зазначив, що військовослужбовці з ентузіазмом брали участь у маневрах, і відзначив їх «напружену роботу».

 


Нагадаємо, навчання Trident Juncture за участю 45-тисячного міжвидового контингенту військ відбувалися у Норвегії з 25 жовтня по 7 листопада.


У масштабних навчаннях взяли участь війська 29 країн-членів альянсу, а також Швеції та Фінляндії. Крім цього в них взяли участь й українські військові. Також, до Trident Juncture залучили 65 кораблів, 250 військових літаків і близько 10 тисяч одиниць техніки.

 

Новина по темі: ПОВІТРЯНІ БОЇ МІЖ F-15C, F-16, СУ-27 ТА МІГ-29, ДЕСАНТУВАННЯ ТА ЕВАКУАЦІЯ – НАВЧАННЯ «ЧИСТЕ НЕБО – 2018»


«За сценарієм навчань, багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна «Мурінус», за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід», – повідомили в Міноборони України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues