181108 Demcontrol 07 листопада ц.р., у Харкові пройшов круглий стіл з організації та посилення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.

 

У заході взяли участь військовослужбовці та працівники Міноборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Харківського гарнізону, експерти ОБСЄ, представники громадськості та ЗМІ.

 

Упродовж дня представники Міноборони та Збройних Сил України, експерти Організації з безпеки та співробітництва в Європі та діячі громадських організацій обговорювали стан та напрями посилення роботи в рамках забезпечення демократичного цивільного контролю над силами оборони. Також в ході заходу були заслуханідоповіді представників силових відомств щодо існуючої законодавчої бази у цій сфері, дотримання прав військовослужбовців, упровадження гендерних питань в Українській армії, взаємодії військових з громадськістю, налагодження ефективної комунікації інформаційних структур оборонного відомства з представниками засобів масової інформації.


Захід у Харкові, на відміну від попередніх, які відбулися в Одесі, Львові та Дніпрі і тривали в рамках семінарів, пройшов у форматі Круглого столу, що дало можливість кожному його учаснику безпосередньо долучитися до обговорення практичних аспектів цивільного контролю та відпрацювати спільні пропозиції щодо удосконалення зусиль у цій роботі.

 

181108 Demcontrol 1

 

Захід організовувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні, спільно із Міністерством оборони України.


Підсумком серії зазначених заходів має стати відпрацювання Дорожньої карти щодо посилення демократичного цивільного контролю за силами оборони.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, в України здійснюється поступовий перехід оборонного і безпекового сектору до стандартів НАТО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues