181107 Pulat 0Перші 40 танків M60T Sabra збройних сил Туреччини до кінця цього року будуть модернізовані та оснащені комплексом активного захисту (КАЗ) Pulat AKS (Aktif Koruma Sistemleri) виробництва компанії Aselsan. 

 

 

Інформацію про це та відео з випробувань КАЗ, як повідомляє Defense Express, оприлюднило турецьке видання Defence Turk.

 

Як повідомив представник компанії  Aselsan на семінарі, що нещодавно відбувся в Анкарі, перші 40 модернізованих машин будуть готові до кінця поточного року. Також на семінарі було продемонстровано відеопрезентацію щодо комплексу Pulat. Крім технічних характеристик присутнім були показані й кадри практичних випробувань зазначеного комплексу активного захисту.

 

 

 

Публікація по темі: ТУРЕЦЬКИЙ ASELSAN МАСОВО ПОСТАВЛЯЄ НОВІТНІ ТЕПЛОВІЗОРИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК «СКІФ»

 

Перші фото турецьких М60 з встановленими на них комплексами активного захисту з'явилися на початку цього року.

 

181107 Pulat 1Питання недостатньої захищеності турецьких танків від протитанкових засобів особливо гостро постало під час недавньої військової операції Збройних сил Туреччини проти бойовиків Ісламської держави та курдських загонів у північних прикордонних районах Сирії.. Під час яких турецька бронетехніка зазнала втрат від вогню ПТРК бойовиків ІД та курдів.

 

Нагадаємо, що на міжнародній виставці «Зброя та безпека-2017» з турецькою компанією Aselsan був підписаний перший експортний контракт на постачання комплексів «Заслін-Л» для Туреччини. 


«Заслін» це український комплекс активного захисту (КАЗ) для бронетанкової техніки. Він розроблений ДП БЦКТ «Мікротек» спільно з іншими українськими підприємствами. Комплекс призначений для захисту бойових машин від тонкостінних протитанкових засобів, зокрема, протитанкових керованих ракет та протитанкових гранат, а також кумулятивних засобів ураження танкових і протитанкових гармат та бронебійних оперених підкаліберних снарядів.

 

Для легкої бронетехніки була розроблена модифікація «Заслін-Л» («Шершень»), яку, крім Туреччини, придбала для потреб своїх Збройних сил Польща.

 

Новина по темі: ПОЛЬСЬКА МОДЕРНІЗАЦІЯ ТАНКУ Т-72 БУДЕ ОСНАЩЕНА УКРАЇНСЬКИМ ДИНАМІЧНИМ ЗАХИСТОМ

 

Виробником КАЗ «Заслін-Л» є ДП МФ «Артем» за ліцензійною угодою з розробником комплексу ДП БЦКТ «Мікротек». 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues