181107 l39 0ДП «Одеський авіаційний завод» виграло тендер на ремонт семи навчально-бойових літаків L-39ZA військово-повітряних сил Болгарії. При цьому, одесити своєю пропозицією змогли «побити» чеських виробників цієї моделі.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на одеське видання «Думська».


Як стало відомо, роботи підприємству замовила приватна місцева компанія Jotov & Son, яка виграла оголошений болгарським міністерством оборони тендер на ремонт і подальше обслуговування крилатих машин (які є власністю цієї компанії та здаються в оренду МО Болгарії). За це Jotov & Son отримають з бюджету Болгарії 8,61 млн євро.

 

181107 l39 1


Варто зазначити, що в пошуках підрядника болгари вибирали з кількох фірм. Головним суперником Jotov & Son був безпосередній виробник L-39 - чеське підприємство Aero Vodochody.

 

Новина по темі: "ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД" РОЗПОЧАВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ З РОЗРОБКИ ТА ВИРОБНИЦТВА ЛІТАКІВ


Спочатку чехи почали вимагати за свої послуги понад 16 мільйонів євро, потім погодилися зробити цю роботу за 10 мільйонів, однак Jotov & Son виставили меншу ціну - заручившись підтримкою одеситів, запропонувавши 8,61 мільйона - і виграли.

 

181107 l39 2


Основні труднощі для чеського виробника полягають у тому, що на літаках встановлено двигун АІ-25ТЛ виробництва українського держпідприємства «Івченко-Прогрес». У Aero Vodochody немає ні ліцензії, ні технології для його ремонту, одесити ж освоїли повний цикл як ремонту, так і модернізації L-39 (включаючи ремонт запорізького двигуна) ще в кінці 1990-х років, тому змогли запропонувати набагато більш адекватну ціну. Ну й заробітні плати у нас набагато нижче, ніж в Чехії, і це в даному випадку - конкурентна перевага.

 

181107 l39 3


Нагадаємо, приватна компанія Jotov & Son - досить сильний гравець на світовому ринку озброєнь. Вона надає свої літаки для навчання льотчикам болгарських ВПС, а також займається їх ремонтом та обслуговуванням.

 

Новина по темі: ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД МОДЕРНІЗУВАВ ЧЕТВЕРТИЙ В ЦЬОМУ РОЦІ L-39М1 ДЛЯ ЗСУ


L-39ZA є ударною модифікацією навчально-бойового L-39C. Основна відмінність ZA від С полягає у двоствольній 23-мм гарматі ГШ-2-23, встановленій у носовій частині фюзеляжу під кабіною і закритою обтічником. У зв'язку з цим все компонування у передній частині літака зазнало серйозних змін.

 

Новина по темі: «ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД» ЗАМІНИТЬ ІМПОРТНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО МІ-8 ПРОДУКЦІЄЮ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА


Одеський авіазавод вже понад 20 років ремонтує та модернізує літаки для Повітряних сил України. Все L-39М1 і L-39М ЗСУ модернізовані заводчанами з базової модифікації L-39С. Завод є найстарішим українським авіапідприємством, створеному в 1911 році.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues