181107 ZSU 00У 2018 році силами й засобами ремонтно-відновлювальних органів Збройних Сил України відремонтовано понад 4 200 одиниць озброєння та військової техніки.

 

 


Про це під час брифінгу для представників ЗМІ повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

 

Публікація по темі: ЗСУ У ХАРКОВІ ОТРИМАЛИ 16 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ ТА 5 НОВИХ БТР-4 (ФОТО ТА ВІДЕО)


«У 2018 році відремонтовано силами й засобами ремонтно-відновлювальних органів Збройних Сил понад 4 200 од. озброєння та військової техніки. На підприємствах оборонно-промислового комплексу України відремонтовано та поставлено понад 500 од. ОВТ ракетно-артилерійського озброєння, бронетанкового озброєння, автомобільної техніки, авіаційної та інженерної техніки, техніки зв’язку і тилу», – розповів заступник Міністра оборони.

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ У КИЄВІ ОТРИМАЛИ ВЕЛИКУ ПАРТІЮ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК «СТУГНА-П» ТА «КОРСАР»


Варто відзначити, що за Державним оборонним замовленням до військових частин поставлено понад 1 500 од. нового та модернізованого озброєння та військової техніки, близько 800 од. стрілецької зброї, понад 500 од. засобів розвідки та спостереження, а також поставлено ракети та боєприпаси.

 

181107 ZSU 1


Крім того, на озброєння Збройних Сил України прийнято 12 од. зразків ОВТ, зараховано до складу ВМС України 4 малих броньованих артилерійських катери (проект 58155) та допущено до експлуатації 18 одиниць зразків ОВТ.

 

181107 ZSU 2


Окрім цього, в рамках надання технічної допомоги від країн-партнерів, до військових частин Збройних Сил України у 2018 році поставлено деякі види ОВТ. Зокрема, у рамках міжнародної допомоги у військовій сфері Сполученими Штатами Америки передано до ВМС України два патрульні катери типу Island.

 

181107 ZSU 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues