181105 barerv 0На одному з українських полігонів відбулися практичні випробування вертольоту Мі-8МСБ-В (глибока модернізація Мі-8 від АТ «Мотор Січ») оснащеного модулем ПМ-ЛКТ під час стрільб керованою протитанковою ракетою з ракетного комплексу «Бар’єр-В», розробки КБ «Луч».

 

 


Фото запуску опублікував Ділан Малясов на своїй сторінці Facebook, повідомляє Defense Express.


Нагадаємо, протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр-В» призначений для встановлення на модернізований вертоліт Мі-24 та Мі-8МСБ-В. Він використовує ракету РК-2В, яка здатна знищити будь-яку броньовану ціль на відстані до 7,5 км.

 

Новина по темі: БЕРЛІНСЬКА ВЕРТОЛІТНА СЛУЖБА ПОПОВНИЛА СВІЙ ФЛОТ ПЕРШИМ У ЄВРОПІ УКРАЇНСЬКИМ ВЕРТОЛЬОТОМ МІ-8МСБ


Використання вітчизняного ПТРК стало можливим завдяки розробці ДП НВК «Фотоприлад» оптико-електронного модуля для виявлення цілі та наведення ракети ПМ-ЛКТ, який входить до складу комплексу 524Р, що встановлюється на вертоліт Мі-8МСБ-В. Також, у перспективі їм можуть оснастити й вітчизняні модернізації вертольотів Мі-2 та Мі-24.

 

181105 barerv 1

Українська модернізація Мі-8-МСБ оснащена комплексом керованого озброєння 524Р


Комплекс керованого озброєння 524Р – призначений для вирішення задач цілодобового огляду, виявлення, розпізнавання та автоматичного супроводу наземних та повітряних, рухомих та нерухомих цілей. Він дозволяє виявляти цілі типу танк на відстані до 10 км.

 

Новина по темі: 93 ОМБР ОТРИМАЛА НА ОЗБРОЄННЯ ВСЮДИХОДИ UTV З ПТРК «СТУГНА-П»


Варто зазначити, що про перші льотні випробування українських вертольотів, оснащених новим СУО з успішними пусками ракет по цілях, стало відомо в середині минулого року. За планом, очікується, що новий комплекс буде прийнятий на озброєння ЗСУ до кінця цього року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues