181031 yuzgnoe 0У ДП КБ «Південне» побудували новий цех для збирання та випробувань вітчизняних космічних апаратів. Приміщення цеху виготовлені та змонтовані ПрАТ НВК «Мікроклімат» на замовлення ДП КБ «Південне». Цього року він буде зданий в експлуатацію.

 

 


Головний конструктор і начальник проектно-конструкторського бюро космічних апаратів, систем вимірювань і телекомунікацій Володимир Микитович Маслєй ознайомив знімальну групу проекту «Стежками війни» телеканалу ZIK з новим цехом збирання та випробувань космічних апаратів та розказав, чим зараз займається КБ-3 та про його плани, повідомляє Defense Express.

 


Площа виробничих приміщень цеху - 275 квадратних метрів при висоті центрального залу у 8 метрів. Загальна площа інших приміщень – 210 квадратних метрів.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ РІДИННИХ РАКЕТНИХ ДВИГУНІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ОСВОЄННЮ МІСЯЦЯ ТА МАРСА


Виробниче приміщення дозволяє одночасно виготовляти та випробувати до трьох космічних апаратів з вагою кожного до 2 тонн. При цьому в цеху дотримується повна стерильність - клас чистоти – 100000 по стандарту США 209D.

 

181031 yuzgnoe 1

Макети нових українських супутників у приміщенні нового цеху для збирання та випробувань КБ «Південне» Фото: телеканалу ZIK


Нагадаємо, що під організаційно-технічним керівництвом КБ «Південне» в Україні вже створено кооперацію підприємств-розробників бортових систем супутників і різних типів корисного навантаження, а також наземна інфраструктура управління польотом супутників, приймання та обробки цільової інформації. Запуски КА під юрисдикцією України були розпочаті в 1995 році.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues