181030 kuzya 0Плавучий док ПД-50 в Мурманську, де ремонтувався єдиний в складі ВМФ Росії важкий авіаносний крейсер «Адмірал Кузнєцов», затонув через збій у постачанні електроенергії. Постраждали чотири людини, ще одна людина зникла безвісти, а в кораблі утворився «рваний отвір розміром чотири на п'ять метрів». Утворився він у результаті падіння на палубу одного з баштових кранів вагою в 70 тонн, з висоти приблизно 15 метрів. Причому сам кран досі там і лежить.

 

 

 

Проте, і глава прес-служби «Зірочки» Євген Гладишев і глава Об'єднаної суднобудівної корпорації Олексій Рахманов («Зірочка» входить до складу ОСК) наповнені ентузіазмом та стверджують, що інцидент не вплине на терміни ремонту авіаносця (2021 рік) і що самі ушкодження незначні.

 

«Зараз відбувається детальний огляд корпусу корабля після інциденту на 82-му заводі. Поки ніяких неполадок не виявлено. На терміни ремонту корабля інцидент не вплине», - заявив Гладишев.


«За попередніми оцінками - ніяких істотних пошкоджень, здатних впливати на терміни виконання ремонту», - заявив представник «Зірочки».


«Баштовий кран лівого боку ПД-50 впав в технічну частину палуби авіаносця... У цьому місці палуба була розкрита, тому пошкодження стосуються в більшій частині устаткування, а не самої палуби», - сказав він.

 

181030 kuzya 1


Схожі речі можна було послухати й від представників ОСК.


«На палубу впав кран, з висоти приблизно 15 метрів, зрозуміло, що там є і пошкодження корпусу, і пошкодження палуби, але на щастя, це сталося на тих ділянках, які не пов'язані з експлуатацією якогось життєво важливого обладнання крейсера», - пояснив пізніше Олексій Рахманов з ОСК.


«70 тонн впало на палубу. Падіння 70-тонної конструкції залишило дірку 4 на 5 м. Але це структурна конструкція корабля, яка ремонтується легко і швидко, тобто у нас немає відчуття, що шкоди завдано палубним конструкціям скільки-небудь істотно», - зауважив глава корпорації.


«Ніяких загроз, які могли б вплинути на терміни здачі корабля, немає», - сказав Рахманов. При цьому він не виключив подачу позовів до «Роснафти» як до власника затонулого доку.


«Нам доведеться це зробити (подавати в суд). Міноборони не бере на себе витрати на страхування, відповідно, ремонт корабля застрахований не був, тому нам доведеться на ті роботи, які нам потрібні, виставляти відповідні позови з вини тих, хто не зміг закінчити докову операцію штатно», - сказав він.


«Позов буде на таку суму, яка стосується тих пошкоджень, що були нанесені в результаті падіння цього крана і нештатного сходу з доку», - додав глава ОСК.

 


«Адмірал Кузнєцов» зараз пришвартований на 24-му причалі заводу, де і повинен був знаходитися для продовження ремонту, а ОСК чекають продовження ремонтних робіт», - зазначив Рахманов.

 

Однак не все так просто. Терміни ремонту «Адмірала Кузнєцова» тепер зрушаться, навіть якщо він і не отримав істотних пошкоджень, впевнений колишній командувач Чорноморським флотом адмірал Володимир Комоєдов.


«Я думаю, що проблема досить гостра, потужностей для ремонту таких кораблів у нас небагато, лічені одиниці. ПД-50 - це потужний док, їх у нас всього два, один такий на Далекому Східі, один тут. Я думаю, це величезна втрата для судноремонтників наших», - сказав він журналістам.

 

При цьому, і сама корпорація ОСК поки не знає, чи будуть власники затонулого плавдоку піднімати його, і у зв'язку з цим відкрите питання про заміну майданчика для подальшого ремонту «Адмірала Кузнєцова».

 

«Найголовніше ... якщо «Адміралу Кузнєцову» потрібно буде повторно заходити в док, а такі плани були, то невідомо, де ми таку операцію зможемо провести», - сказав Рахманов.


«Не виключаємо переводу «Адмірала Кузнєцова» з Мурманська, але поки не будемо фантазувати на цю тему, не хотів би забігати вперед, бо ми не знаємо, чи є у «Роснафти» плани піднімати цей док, і як швидко вони це зроблять», - додав глава ОСК.

 

Також він підтвердив, що затоплення плавдоку може вплинути на терміни ремонту інших кораблів.


«Цей док використовується не тільки для «Адмірала Кузнєцова», а й для інших наших кораблів першого-другого рангу, тому інші ремонтні роботи в цьому році будуть зупинені», - сказав Олексій Рахманов.

 

181030 kuzya 2

 

Нагадаємо, інцидент стався під час запланованого виходу «Адмірала Кузнєцова» з доку ПД-50 для переходу на 35-й судноремонтний завод, де авіаносний крейсер проходить ремонт. Док 82-го заводу належить «Роснафті», а 35-й завод входить до складу центра судноремонту «Зірочка».


«Внаслідок перебоїв з подачею на плавдок ПД-50 електроенергії занурення плавдоку пройшло не штатно, в нерозрахованих режимах», - розповів Гладишев. Це призвело до нештатного заповнення цистерн плавдоку, через що той різко пішов під воду.


За словами представника заводу, під час інциденту четверо робітників опинилися у воді та отримали переохолодження, але загрози їхньому життю немає. Своєю чергою керівник територіального центру медицини катастроф Віктор Рогалев повідомляв, що троє постраждалих доставлені в лікарню в стані середнього ступеня важкості, а один - у важкому стані.

 


Ще одна людина досі не знайдена, написала в «Інстаграмі» губернатор області Марина Ковтун. Її шукають водолази.


Порушено кримінальну справу за статтею про порушення правил безпеки при веденні робіт, що з необережностіпризвело до смерті людини.


Раніше повідомлялося, що під час інциденту з плавдоку, що тонув врятувалося близько 60 осіб.

 

Публікації по темі:

 

НАВІЩО ВМСУ АМЕРИКАНСЬКІ ФРЕГАТИ

 

КОМАНДУВАЧ ВМС: МИ БУДЕМО НАРОЩУВАТИ СИЛИ, ЩОБ ДОМІНУВАННЯ РФ ЗНИКЛО ВЗАГАЛІ

 

СНЯТИЕ ЭМБАРГО НА ПОСТАВКИ ЛЕТАЛЬНЫХ ВООРУЖЕНИЙ – ИСТОРИЧЕСКОЕ РЕШЕНИЕ

 

АЗОВСЬКЕ ПРОТИСТОЯННЯ. ДІЇ, РЕАКЦІЇ, НАСЛІДКИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues