181029 dolya 0Вітчизняну компанію «Доля і Ко. ЛТД», що є провідним українським розробником та виробником засобів радіозв'язку AGENT, реалізує рішення по будівництву систем професійного радіозв'язку виробництва MOTOROLA SOLUTIONS та є одним з основних постачальників радіостанцій транкінгового зв’язку в ЗСУ, відвідав президент американсько-української ділової ради (USUBC) Морган Вільямс.

 

 


Варто нагадати, що до 2014 року у Збройних силах України практично не було сучасних засобів радіозв’язку (лише старі радянські аналогові без шифрування). Одна із перших компаній, чию продукцію почали постачати у вітчизняну армію, стала «Доля і Ко. ЛТД». Саме їх сучасними транкінговими радіостанціями сімейства «Либідь», МО України почало оснащувати як піхотні підрозділи, так і українську бронетехніку.

 

Презентація останніх розробок компанії «Доля і Ко. ЛТД» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018»


Одними з останніх розробок компанії, що були представлені на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», стали - нова мобільна радіостанція транкінгового зв’язку стандарту DMR (Digital Mobile Radio) та модифіковані радіостанції «Либідь К-1А». Крім того, компанія показала новітній малогабаритний ретранслятор для БПЛА, завдяки якому можливо розширити радіус зв’язку безпілотника до 100-150 км.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ДОМОВИЛИСЬ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА ТУРЕЦЬКИХ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ В УКРАЇНІ

 

Під час зустрічі, Генеральний директор ТОВ «Доля і Ко. ЛТД» Лариса Татаринцева і директор ТОВ «Моторола Солюшинс Юкрейн» Ансар Тайметов розповіли американському гостю про останні спільні інноваційні розробки, продемонстрували новітні технічні рішення і обговорили можливості всебічного розширення й поглиблення двосторонніх зв'язків бізнес-спільнот України та США. В ході зустрічі керівники компаній висловили надію, що перевірені часом, які довели свою ефективність зв'язку між бізнесом двох країн, завдяки співпраці з USUBC продовжать зміцнюватися та розвиватися - зокрема, у сфері обміну технологіями та отримання доступу до нових ринків.

 


Зазначимо, що працюючи в ролі системного інтегратора на українському ринку телекомунікаційних технологій з 1992 року, компанія «Доля і Ко. ЛТД» побудувала надійну партнерську мережу в багатьох регіонах України.

 

Новина по темі: РАДІОСТАНЦІЇ BECKER RT6201 РЕКОМЕНДОВАНІ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ НА МОДЕРНІЗОВАНИХ ВЕРТОЛЬОТАХ МІ-8МСБ-В


«Доля і Ко. ЛТД» не тільки розробляє й впроваджує галузеві системи професійного мобільного радіозв'язку, але і є авторизованим платиновим партнером американської корпорації MOTOROLA SOLUTIONS, а також авторизованим розробником і постачальником hardware & software рішень для систем MOTOTRBO.

 

Новина по темі: АМЕРИКАНСЬКИЙ ОБОРОННИЙ БІЗНЕС ГОТОВИЙ БІЛЬШЕ ВЗАЄМОДІЯТИ З УКРАЇНОЮ


Нагадаємо, Американсько-Український Ділову Раду (US-Ukraine Business Council, USUBC) було створено у жовтні 1995 року, для просування торгових і інвестиційних інтересів компаній США на ринку України, для виступу за заходи щодо поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій, та просування міцних, дружніх двосторонніх відносин.

 

Публікація по темі: HARRIS В УКРАИНЕ. РАСШИРЯЯ ВОЗМОЖНОСТИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues