181029 lkmz 0Харківське конструкторське бюро ім. А. Морозова (ХКБМ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало держзамовлення й здало Міністерству оборони України перші сім бронетранспортерів БТР-4, виготовлених з нової вітчизняної броні. Спецсталь пройшла контроль і приймання на всіх етапах виробництва. За своїми характеристиками матеріал відповідає найвищим світовим стандартам.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.


Корпуси для БТР-4 виготовлені на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ). Сьогодні у виробництві на підприємстві знаходяться близько 40 таких же корпусів.

 

181029 lkmz 3


Для виконання завдань, що стоять перед підприємствами «Укроборонпрому» і ЛКМЗ, у 2018 році налагоджена виробнича кооперація з виготовлення бронекомплектов і їх подальшого складання на Заводі ім. Малишева, а також на ХКБМ і Київському бронетанковому заводі (КБТЗ). Фахівці цих підприємств в даний час працюють на ЛКМЗ. Як уточнюється прес-службою підприємства - «набуваючи досвіду для підготовки й створення виробництва корпусів на своїх заводах».

 

Публікація по темі: КОГДА НОВЫЕ БТР ДОЕДУТ В УКРАИНСКУЮ АРМИЮ


ЛКМЗ спільно з ХКБМ та науково-дослідним інститутом конструкційних матеріалів «Прометей» організували технологію виготовлення корпусів зі спецсталі марки «71». Завдяки об'єднаним зусиллям завдання, що стоять перед підприємствами з випуску бронетехніки у 2019 році будуть виконані.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues