181029 kuznya 0ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» займається розробкою малих катерів для найскорішого підсилення військової присутності України на Азовському морі.

 

 

 

Про це повідомив в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур'єр» голова правління вітчизняного підприємства Валерій Шандра, повідомляє Defense Express.

 

 

Відповідаючи на питання стосовно потреб ВМСУ у ВМСУ в бронекатерах заводу, з оглядом на сучасну ситуацію на Азовському морі, Валерій Шандра розповів, що 18 бронекатерів, які зазначені у в програмі розвитку ВМС Збройних сил України, не обов’язково всі будуть однакові (з вже створеними «Кентаврами» та «Гюрзами»). Принаймні в них може бути змінене озброєння.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» У КІНЦІ 2018 РОКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРШИЙ КОРПУС НОВОГО РАКЕТНОГО КАТЕРА ДЛЯ ЗСУ (ФОТО ТА ВІДЕО)


«При цьому мова не обов'язково йде про нинішні варіанти - платформа уніфікована, може комплектуватися різними модулями в залежності від призначення», - підкреслив голова правління «Кузні».

 

181029 kuznya 4

 

При цьому, Валерій Шандра зауважив, що крім ракетного катера «Лань», завод розробляє на потреби ВМСУ й нові проекти катерів невеликої тоннажності, однак достатньо озброєнні, яки буде можливо транспортувати сухопутним шляхом.

 

Новина по темі: У БЕРДЯНСЬКУ НА ВОДУ СПУСТИЛИ ДВА АРТИЛЕРІЙСЬКІ КАТЕРИ

 

«Лань» – це велике судно, яке може бути перекинуто тільки морським шляхом. З урахуванням цих логістичних складнощів, конкретно для майбутньої військово-морського угруповання в Азовському морі ми розробляємо інші варіанти та пропозиції, які незабаром будуть анонсовані», - пояснив він.

 

181029 kuznya 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues