181023 yatran 0

Київський науково-дослідний інститут гідроприладів на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018» представив радіогідроакустичну систему для виявлення підводних об’єктів (РГАС) «Ятрань».

 

 


Повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


Однією з особливостей роботи системи «Ятрань» є те, що гідроакустичні буї працюють у повністю пасивному режимі. Це робить їх непомітними для противника. Завдяки ним можна контролювати переміщення підводних човнів противника, що дозволяє гарантовано їх знищувати. Загалом, високі характеристики системи «Ятрань» значно підвищують бойову ефективність протичовнової оборони.

 

Новина по темі: «КНДІ ГІДРОПРИЛАДІВ» УСПІШНО ЗАВЕРШИВ ЗАВОДСЬКІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ РАДІОГІДРОАКУСТИЧНОЇ СИСТЕМИ «ЯТРАНЬ»


«Система «Ятрань» складається зі спеціальних гідроакустичних буїв, що мають надчутливі акустичні сенсори, та цифрового центру обробки інформації. Система побудована таким чином, що об'єднує інформацію з багатьох буїв та дає змогу повністю контролювати велику акваторію та оперативно передавати координати цілей для знищення», – повідомив Юрій Меленко, директор ДП «Київський науково-дослідний інститут гідроприладів».

 

Технічні характеристики

181023 yatran 1


Успішні заводські випробування РГАС «Ятрань», під час яких було здійснено скидання буїв з вертольота Мі-14ПЧ, проходили під час масштабних міжнародних навчань «Сі Бриз-2018» у Чорному морі, в умовах максимально наближених до бойових.

 

181023 yatran 2


Наразі фахівці інституту готують РГАС «Ятрань» до проведення державних випробувань. Успішне завершення яких дозволить розпочати, у випадку замовлення, серійне виробництво системи та її постачання для посилення обороноздатності України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues