181021 nota 0Під час виставки «Зброя та Безпека-2018», що проходила у Києві з 9 по 12 жовтня, компанія «Трітел» продемонструвала одну зі своїх останніх розробок – комплекс протидії технічним засобам розвідки (в першу чергу безпілотникам) «Нота».

 

 

 

Цей комплекс, розроблений протягом останніх років, здатен боротися з різноманітними БПЛА, придушувати мережі стільникового зв'язку всіх стандартів, що існують зараз в Україні, а також може протидіяти засобам РЕБ та контрбатарейним радарам.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: АНТИДРОНОВА ГВИНТІВКА ВІД «CONUS RESEARCH & MFG COMPANY»

 

«Нота» може одночасно застосовуватись як з направленими антенами, так і з всенаправленими (круговими). Це дозволяє комплексно забезпечувати як загальне прикриття стаціонарних об'єктів, так і одночасно працювати по конкретному вузькому сектору.

 


В стані очікування комплекс знаходиться у пасивному режимі, що робить його непомітним для ворога. При виявленні загрози він включається на подавлення потрібної цілі. При цьому, його обслуга складається лише з двох чоловік.

 

181021 nota 3

Пульт керування комплексом протидії технічним засобам розвідки «Нота» на виставці «Зброя та Безпека-2018»


Крім власне протидії, «Нота» також здатна зібрати інформацію про ціль та передати її іншім службам, для вогневого враження чи дорозвідки цілі.

 

Новина по темі: ТАКТИЧНИЙ БЕЗПІЛОТНИК PD-1 З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» (ВІДЕО)


Варто зазначити, що вітчизняний комплекс, розроблений ТОВ «Трітел», вже зараз активно застосовується в силових структурах України, у тому числі й ЗСУ. Так, само такі комплекси нещодавно поставили охороняти від ворожих безпілотних апаратів військові склади з боєприпасами.

 

181021 nota 1

Направлена антена комплексу протидії технічним засобам розвідки «Нота» на виставці «Зброя та Безпека-2018»


Більша частина комплексу виробляється з українських комплектуючих. Крім того, вітчизняною є власне розробка та її програмне забезпечення.

 

Новина по темі: МОБІЛЬНА РЛС «ХАРЗА» ВІД ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» (ВІДЕО)

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

181021 nota 2

Всенаправлені (кругові) антени комплексу протидії технічним засобам розвідки «Нота» на виставці «Зброя та Безпека-2018»

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

181023 nota 9

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues