181020 radioniks 0Науково-виробниче підприємство «Радіоникс», що є одним з найпотужніших в Україні розробником бортових радіолокаційних систем та оптико-електронного обладнання для ракет, на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018» представила чимало нових виробів. Серед них - декілька нових активних голівок самонаведення для ракет (АРГСН), підвісна система радіоелектронного захисту (РЕБ) для бомбардувальників Су-24 та багатофункціональний радар «Есмеральда».

 

Як розповів директор НВП «Радіонікс» Станіслав Зав'ялов, дослідний зразок багатофункціональної системи управління озброєнням «Есмеральда» може бути використаний в зенітно-ракетних комплексах середньої дальності та винищувачах Су-27 та МіГ-29. Її особливістю є використання кодованих фазоманіпульованих сигналів, збільшена дальність виявлення й супроводу цілей (90-160 км для повітряних цілей та 40-150 км для наземних/морських), а також можливість роботи з новими ракетами, що мають активні радіолокаційні головки самонаведення (АРГСН).

 


Також була представлена нова активна радіолокаційна головка самонаведення для ракет «повітря-повітря» та «земля-повітря» середньої дальності «Онікс» - Ка-діапазону (дальність пуску ракети - 60-80 км, дальність виявлення та захоплення цілі - 5-15 км) й АРГСН Х-діапазону (дальність виявлення і захоплення цілі до 20 км). Вони можуть бути використані у ракетах Р-27 (як старого покоління, так і модернізованих) та нових ракетах «повітря-повітря» калібру 200 мм.

 

181020 radioniks 1

Активні радіолокаційні головки самонаведення для ракет «повітря-повітря» та «земля-повітря» середньої дальності Ка- та Х-діапазону від НВП «Радіонікс». Міжнародна виставка «Зброя та Безпека-2018».


Варто нагадати, що ця ж компанія розробляє ГСН і для протикорабельної крилатої ракети «Нептун». Проте, даний зразок не був представлений на виставці, оскільки розробка тримається в секреті.


«Я думаю, що вона буде представлена на наступних виставках», - зазначив Станіслав Зав'ялов.

 

Без имени 6

Директор НВП «Радіонікс» Станіслав Зав'ялов на стенді своєї компанії на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018».


Ще однією, дуже очікуваною новинкою, став бортовий комплекс індивідуального радіоелектронного захисту «Омут». Такий комплекс підвішується на військові літаки чи вертольоти й, під час польоту, здатен придушувати радіолокаційні системи зенітних ракетних комплексів, винищувачів, а також активних і напівактивних голівок самонаведення ракет. Представлена на виставці модифікація («Омут-КМ») розроблена для оснащення надзвукових фронтових бомбардувальників Су-24 й почала розроблятися з 2014 року. У 2018 році новий комплекс РЕБ, нарешті, пішов на випробовування у ЗСУ.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРЕНІ КОРИГОВАНІ АВІАЦІЙНІ БОМБИ, ЗДАТНІ ПРОЛЕТІТИ ДО 30 КМ ТА УРАЗИТИ ЦІЛЬ З ПОХИБКОЮ НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО МЕТРА (ВІДЕО)


«В цьому році ми почали проведення льотно-конструкторських випробувань даного комплексу з Міністерством обороні України», - повідомив директор «Радіоніксу».

 

181020 radioniks 4

Підвісний бортовий комплекс індивідуального радіоелектронного захисту «Омут-КМ» від НВП «Радіонікс». Міжнародна виставка «Зброя та Безпека-2018».

 

Представлені на виставці вироби є лише невеликою часткою розробок НВП «Радіонікс». Компанія розробила РЛС управління озброєнням, багато різних систем для оснащення ракет та винищувачів, працює над розробкою оптико-електронної системи, ГСН різних видів (в тому числі й інфрачервоними та надвисокочастотними). Крім того, саме «Радіонікс», з 2008 року, призначений МО України головним виконавцем модернізації СУО (система управління озброєнням) винищувачів Су-27, що стоять на озброєнні ЗСУ.

 

Новина по темі: «СОФТЕКС-ІНВЕСТ» ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ВЕРТОЛІТ VV-2 (ВІДЕО)


«Україна буде мати свою систему озброєнням винищувача», - підкреслив Станіслав Зав'ялов.

 

181020 radioniks 2

Багатофункціональна система управління озброєнням (РЛС) «Есмеральда» від НВП «Радіонікс». Міжнародна виставка «Зброя та Безпека-2018».

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ДП «АНТОНОВ» ПРЕДСТАВИЛО ПРОЕКТ СТРАТЕГІЧНОГО УДАРНОГО БЕЗПІЛОТНИКА (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues