181019 donbas 0Корабель морської охорони «Донбас» Маріупольського загону морської охорони Держприкордонслужби повернувся в стрій для охорони державного кордону в акваторії Азовського моря після проведення планового ремонту.

 

Про це, як повідомляє Defense Express, відзвітувала прес-служба прикордонників на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.


Повідомлюється, що відновленням кораблю морської охорони займався Азовський судноремонтний завод, який виборов тендерну перемогу на проведення ремонтних робіт корабля.

 

181019 donbas 1


Розуміючи напруженість обстановки в Азовському морі, необхідність найшвидшого повернення «Донбасу» на службу, фахівці заводу в стислі терміни провели роботи з модернізації окремих систем та механізмів двигунів корабля, очищення та фарбування корпусу, обслуговування паливних, баластних цистерн тощо.

 

Новина по темі: У БЕРДЯНСЬКУ НА ВОДУ СПУСТИЛИ ДВА АРТИЛЕРІЙСЬКІ КАТЕРИ


Упродовж ремонтних робіт екіпаж корабля пліч-о-пліч завзято працював разом із робітниками суднобудівного заводу, забезпечував живучість корабля.

 

181019 donbas 2


На завершення докових робіт, після спуску корабля на воду, обов’язково проводяться ходові випробування. До них залучаються зокрема представники судноремонтного підприємства, які не просто звітують про виконання, а й особисто випробують якість своєї роботи.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ВІДРЕМОНТУЄ ТРИ КОРАБЛІ ВМСУ


Результатами роботи механізмів на ходах комісія залишилась задоволена. Командир корабля Морської охорони «Донбас» подякував персоналу Азовського судноремонтному заводу за якісну роботу, злагоджені дії, підтримку морських прикордонників та дотримання графіку робіт.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues