181018 desna 0В цьому місяці на базі 169 Навчального центра ЗСУ «Десна» було відкрито Школу підготовки танкістів. Програма занять бійців дуже насичена й багато уваги приділяється практичним зайняттям, зокрема такій складній вправі як танковий бій в умовах населеного пункту.

 

  

Відео з навчань українських танкістів було оприлюднено прес-службою НЦ «Десна», повідомляє Defense Express.


У повідомлені зазначається, що в навчанні враховано досвід ведення боїв на сході України. Тому відпрацювання багатьох елементів вправ були змінені відповідно до реальних ситуацій, з якими може зіткнутися екіпаж танка в справжньому бою.

 


Під час практичних занять командир танка самостійно приймає рішення, віддає накази екіпажу та вибирає позиції. Надалі, за результатами спостереження бою, дії танкістів ретельно розбираються. Завдяки подібним елементам самостійності проявляються лідерські якості командира танку та збільшується злагодженість екіпажу. Також, в ході занять відпрацьовуються питання розвідки та маскування.

181018 desna 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues