181012 luch 0Генеральний конструктор-Генеральний директор Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» Олег Коростельов під час бесіди з закордонними гостями на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018» повідомив, що КБ «Луч» вийшло на рівень виробництва у близько 6 тисяч ракет на рік.

 

 

 


Кадри з його словами, як повідомляє Defense Express, оприлюднили у своєму відеоролику з виставки журналісти з «Українського мілітарного порталу».


«Ми зараз виробляємо близько 6 тисяч ракет на рік», - сказав Олег Коростельов, відповідаючи на питання іноземних гостей про підприємство.

 

181012 luch 1

Експозиція КБ «Луч» з різними видами керованих протитанкових ракет власної розробки на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018»


Нагадаємо, КБ «Луч», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», є провідним українським розробником ПТРК («Стугна-П», «Корсар», «Бар'єр»), а також керованих ракет для них. Також «Луч» створив значну номенклатуру керованих ракет різних калібрів для бойової техніки (FALARICK 90 та 105 мм, «Стугна» 100 мм, «Конус» 120 мм, «Комбат» 125 мм та інші).

 

Новина по темі: У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ «МОТОР СІЧ» ЗАПУСТИТЬ ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ГВИНТІВ ДЛЯ ВЕРТОЛЬОТІВ 

 

Крім того, підприємство займається розробкою коригованих ракет калібру 300 мм для комплексу «Вільха», протикорабельного комплексу «Нептун», та різними видами авіаційних та зенітних ракет.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» У КІНЦІ 2018 РОКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРШИЙ КОРПУС НОВОГО РАКЕТНОГО КАТЕРА ДЛЯ ЗСУ (ФОТО ТА ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues