181012 LvPol 01На стенді Національного університету «Львівської політехніки» представлені розробки викладачів та студентів інституту.

 

Мобільна роботизована платформа «Борсук» призначена для використання на дистанціях до 600 м в середовищі з середнім рівнем невизначеності та агресивності. Рухається за допомогою металевих гусениць, має електромеханічний привід із задніми тяговими зірочками. Корпус каркасний, бронезахист відсутній. Платформа має високу маневреність та прохідність, не потребує особливих навичок керування, є модульним рішенням. Вирішує задачу дистанційного переміщення та транспортування вантажів та навісних модулів різноманітного призначення: проведення радіаційної, хімічної розвідки. Наразі машина тестується, зокрема і в зоні ООС та доробляється з урахуванням побажань та вимог військових. Зокрема розглядається варіант співробітництва з компанією Global Dynamics.

 

181012 LvPol

 

Вектор-3 – портативний прилад, призначений для вимірювання модуля вектора магнітного поля корабля «на стопі», складається з герметичного контейнеру з трикомпонентним ферозондовим давачем, блоку електроніки та фал-кабельного барабану.

 

181012 LvPol 11

 

Наземна радіотелеметрична система (виріб РПА 1810 МЗ) призначена для приймання по радіоканалах телеметричної інформації від бортових систем ракет-носіїв типу «Циклон» та інших, формат інформаційного кадру яких відповідає стандартам IRIG-106, CCSDS. Є можливість приймання сигналів зі структурою інформації, яка пройшла процедури рандомізації та згорткового кодування.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»,  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону «Авіасвіт–ХХІ» та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

181012 LvPol 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues