181012 UA.RPAУкраїнська агенція з перспективних науково-технічних розробок на виставці представила прилади нічного бачення, тренувальний комплекс, шоломи та лазерні далекоміри.

 

Модернізована лінійка пристроїв нічного бачення для бронетехніки ТВНЕ-4БУМ, ТПН1-49-23УМ та ТКН-3УМ, ТКН-3БУМ, ТКН-3ВУМ, призначені для спостереження за навколишньою обстановкою, пошуку і виявлення цілей в умовах природнього освітлення. На прилади за можливості встановлюється власна оптика та сучасні ЕОП 3-го покоління, що мають втричі більший ресурс, відмінно працюють в умовах низької освітленості та не потребують підсвітки.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ЗАСОБИ ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ ТА КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ ВІД «ARMORUM SOLITIONS»

 

Також на стенді представлений модернізований лазерний далекомір ЛПР-1, в якому зроблено заміну електронних комплектуючих на сучасні електронні компоненти, інтегровано GPS та додаткові сенсори, а також реалізовано дротові та бездротові інтерфейси для зв’язку із зовнішніми пристроями.

 

181012 UA.RPA 3

181012 UA.RPA 1

Багато відвідувачів виставки зупиняються біля інтерактивного лазерного стрілецького тренажеру Т-1, призначеного для тренування та отримання стрілецьких навичок у стрільбі з пістолету, автомату, РПГ-22 та РПГ-7 та інших видів стрілецької зброї. Стоїть на озброєнні Збройних Сил України. По якості тренажер конкурує з ведучими світовими виробниками. Тренажер забезпечує тренування з різних положень та під час руху, а також враховує балістичні траєкторії пострілу з урахуванням відстані, сили вітру та температури повітря.

 

181012 UA.RPA 4

 

Захисні балістичні шоломи серії «ТОР» виготовляються з якісного арамідного волокна та пластику від європейських виробників. Шолом відповідає стандартам НАТО на пулестійкість та осколкостійкість (700 м/с). Має комфортний підшоломник, що дозволяє користуватися як навушниками, так і гарнітурою. Також компанія пропонує захисні балістичні окуляри-маски «Тревікс». Наразі компанія виконує контракт на поставку 20 тис. масок.

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»,  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону «Авіасвіт–ХХІ» та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

181012 UA.RPA 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues