181012 DATAGRUPСеред військових розробок на базі супутникового зв’язку на стенді компанії «Датагруп» представлені комплексні апарати зв’язку, мобільний комплект супутникового зв’язку та інші інноваційні продукти.

 

Мобільний комплект супутникового зв’язку (далі - МКСЗ) призначений для забезпечення службових осіб (абонентів) пункту управління послугами відкритого телефонного зв’язку та передачі даних, а за умови використання апаратури шифрування - зазначеними послугами у захищеному режимі, з використанням каналу супутникового зв’язку в смузі частот Ku та Ка-діапазонів зі швидкістю до 20 Мбіт/c. Електроживлення здійснюється від зовнішнього чи внутрішнього джерела постійної напруги 10-30 В або зовнішнього джерела змінної напруги 220 В. Час автономної роботи до 120 хв. Безвідмовна робота гарантується при температурі від -10°С до +30°С. Загальна вага комплекту 24,5 кг. МКСЗ транспортується у двох рюкзаках.

 

181012 DATAGRUP 1

 

Багатофункціональний телекомунікаційний комплекс (шифр «РМС-67», далі – РМС- 67) призначений для оперативного розгортання відкритої мережі передачі даних та автоматичного телефонного зв’язку на рухомих та стаціонарних об’єктах силових структур.

 

181012 DATAGRUP 2

181012 DATAGRUP 3

 

Система автоматичного налаштування супутникової антени з автоматичним контролером призначена для автоматизацiї процесу налаштування супутникової антени на супутник, за умови встановлення антени на даху транспортного засобу (автомобільна або броньована техніка).

 

Новина по темі: «ЖИТОМИРСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВОЙ ЗАВОД» ПРЕДСТАВИВ НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА» НОВИЙ БМП-М1С

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»,  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону «Авіасвіт–ХХІ» та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

181012 DATAGRUP 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues