181012 mangust 0На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», що проходить зараз у Києві, був презентований фінальний зразок модернізованої бойової розвідувальної машини «Мангуст». БРМ створили фахівці ДП «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 

Розроблена миколаївцями машина призначена для ведення розвідки боєм та вогневої підтримки бойових підрозділів. Двовісна БРМ має колісну формулу 4х4 та незалежну торсійну підвіску, яка забезпечує підвищену прохідність техніки. «Мангуст», завдяки новому дизельному двигуну IVECO, здатен розвивати по шосе швидкість до 100 км/год та долати водні перешкоди.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ" У ВЕРЕСНІ ПРЕЗЕНТУЄ У ПОЛЬЩІ МОДЕРНІЗОВАНИЙ БРМ "МАНГУСТ"


Машина обладнана додатковими бічними, верхнім і заднім люками. Це дозволяє десанту безперешкодно висаджуватися. Збільшення лобового захисту та установка додаткових листів броні забезпечують захищеність екіпажу. Всі комплектуючі, за винятком двигуна, українського виробництва.

 

181012 mangust 1


Варто нагадати, що нещодавно БРМ «Мангуст» було представлено на 26-ій міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018 у місті Кельце (Польща). Бойова машина, що розроблена конструкторським відділом ДП «Миколаївський бронетанковий завод», викликала підвищений інтерес з боку польських партнерів. Так, було підписано меморандум з компанією WZM, що входить до складу концерну PGZ, про співпрацю у питаннях спільної модернізації бойової розвідувальної машини БРМ «Мангуст». Згодом планується укласти контракт між учасниками про спільну модернізацію БРМ «Мангуст» в інтересах Збройних сил Республіки Польща.

 

181012 mangust 2

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues