181011 ANTUDRONOVA GVINTIVKAПредставлена на виставці київською компанією антидронова гвинтівка JAMMERGUN 3 використовується для нейтралізації БПЛА. Вона подавляє навігаційне управління, а також блокує передачу будь-якої інформації на панель управління.

 

Напрямні антени типу «хвильовий канал» монтуються на спеціальному держаку з рейкою «Picatinny» та підключені до основного блоку за допомогою RF-кабелів. Рюкзак містить кармани для аксесуарів пристрою та забезпечує зручність використання, тому гвинтівкою може керувати один оператор. Рюкзак інтегрований з системою охолодження та захищає від води та бруду. Для зручності коліматорний приціл можна встановити на держак – це значно покращить точність наведення на ціль.

 

181011 ANTUDRONOVA GVINTIVKA 1

 

Радіус подавлення сигналу становить 0,1-0,6 км, час безперервної роботи – 30 хвилин. Вага системи – 10 кг.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ЗАСОБИ ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ ТА КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ ВІД «ARMORUM SOLITIONS»

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі сьогодні, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: АКУСТИЧНІ ПРИСТРОЇ НА ОСНОВІ УНІКАЛЬНИХ АКУСТИЧНИХ КОМПОЗИТІВ ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues