181011 NAYУнікальні акустичні композити – розробка студентів та викладачів Національного авіаційного університету. На основі цієї розробки було створено серію акустичних пристроїв «Трембіта», пристосованих до роботи в бойових умовах.

 

 

Вони дозволяють не тільки виявити джерело звуку (постріли, кроки, звук двигуна тощо), але й визначити напрямок руху та координати об’єкту. Система «Трембіта-В» призначена для охорони блокпостів. На сьогодні близько 250 пристроїв використовуються в зоні ООС. Менш габаритні зразки призначені для розвідників, а найменші – для закріплення на шоломі.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR

 

Робота над акустичними системами дала змогу створити системи позиціювання та знищення безпілотних літальних апаратів. Координати БПЛА визначаються акустичними методами з точністю до 1 см. Для знищення безпілотника розроблено автоматичні стрілкові комірки. Система автоматично наводиться на БПЛА і з урахуванням траєкторії створює загороджувальний вогонь.

 

181011 NAY 1


Також на стенді представлено одноразовий безпілотник-камікадзе. Принцип дії доволі простий: система дає координати і на відстані 100 м виводить безпілотник у зону. Через 3-5 сек оператор виводить безпілотник на ціль і на відстані до 20 метрів система подає сигнал і йде команда на підрив. Така система може працювати і як високоточна зброя – на відстані до 3,5 км безпілотник може влетіти під тент вантажного автомобіля, що рухається. Час польоту такого безпілотника становить 5-7 хвилин, вага корисного навантаження – 450 гр.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: БЕЗПІЛОТНА РОБОТИЗОВАНА СИСТЕМА «ЛАСКА»

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі  9 жовтня розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

181011 NAY 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues