UKRRADIOPROM 1На стенді компанії представлено макет безпілотника, який наразі проходить випробування.

 

 

Прийняті компонувальні рішення забезпечують високі аеродинамічні характеристики, які підвищують вантажопідйомність БПЛА, дальність польоту, а також широкий діапазон швидкостей: від мінімальної у 45 км/год до максимальної в 165 км/год. Маса БПЛА без корисного навантаження становить 6,6 кг, час польоту – 3,5 год., висота польоту – 5 км, максимальний радіус дії – 220 км.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ АВІАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ СУЧАСНИХ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОГО ТА БОЙОВОГО БЕЗПІЛОТНИХ КОМПЛЕКСІВ (ВІДЕО)

 

Безпілотник має систему автопілоту з подвійним ступенем дублювання. Коли ворожа система РЕБ виявляє пристрій, він переходить на автономну систему та працює завдяки власним датчикам.

 

UKRRADIOPROM 2

 

Серед розробок компанії також представлена метеостанція, що визначає температуру, вологість, швидкість та направлення вітру та має вбудований GPS для орієнтування у просторі; автоматизована система для перевірки кабелів, що автоматично показує схему кабелю; комутатор живлення для використання на різній техніці.

 

Публікація по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ОГЛЯД ДОСЯГНЕНЬ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі сьогодні, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues