181010 ZbroyaTaBespeka 22Представники київського ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», на цьогорічній міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», продемонстрували як вже освоєні в виробництві військові продукти, так і ті проекти, які, поки що, існують в вигляді прототипів та макетів.

 

 


Так, на стенді підприємства були вже знайомі автоматичний гранатомет УАГ-40 та декілька видів зарядів для нього, яки вже серійно випускаються. Крім того, кияни привезли новий кулемет калібру 12,7 мм, підствольний гранатомет та недавно освоєні постріли для нього (аналог ВОГ-25).

 


Окрім стрілкового озброєння на стенді заводчан були виставлені макети Десантно-штурмового катера «Кентавр», МБАК «Гюрза-М», та макет нового ракетного катера «Лань». Також була продемонстрована інноваційна роботизована платформа «Піранья».

 

Новина по темі: ВИЙШОВ СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ DEFENSE EXPRESS ПРИСВЯЧЕНИЙ ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018»


Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: У КИЄВІ СТАРТУВАЛИ ВИСТАВКА "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018" ТА АВІАСАЛОН "АВІАСВІТ–ХХІ"

 

Нагадаємо, відвідати XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародну спеціалізовану виставку «Технології Захисту/ПожТех — 2018» можливо з 9 по 12 жовтня 2018 року. Виставки відбуваються в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues