181010 ASELSAN 0Державна компанія «Спецтехноекспорт», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва сучасних турецьких засобів радіозв’язку в Україні.

 

 

 Про це, як повідомляє Defense Express, було сказано в оголошенні прес-служби «Укроборонпром».

 

Повідомляється, що домовленості планується реалізувати за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями.

 

Новина по темі: НОВА ЗБРОЯ ДЛЯ «КОЗАКА»

 

Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволить Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

 

181010 ASELSAN 1

Стенд турецької компанії Aselsan на виставці «Зброя та Безпека-2018»

 

Підписання меморандуму відбулось у рамках міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018» на якій підприємства ДК «Укроборонпром» демонструють свої останні розробки, широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукції військового та подвійного призначення.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ПІДПИСАЛИ ОФСЕТНУ УГОДУ

 

Нагадаємо, в грудні 2016 року «Спецтехноекспорт» підписало з компанією Aselsan першу угоду про імпорт радіостанцій УКВ зв’язку на потреби Міноборони України, в рамках якої вже відбуваються постачання турецьких виробів на потреби Міністерства оборони.

 

Публікація по темі: ТУРЕЦЬКИЙ ASELSAN МАСОВО ПОСТАВЛЯЄ НОВІТНІ ТЕПЛОВІЗОРИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК «СКІФ»

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі учора, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

Публікація по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ОГЛЯД ДОСЯГНЕНЬ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues