181002 uopГенеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін здійснив робочу поїздку до ДП "Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад". За результатами зустрічі з колективом визначено низку завдань, які необхідно ініціювати для оптимізації діяльності підприємств галузі.

 

 

Прийнято рішення ініціювати зміни до генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні. На думку Павла Букіна, ця галузева угода не забезпечує передбачені у ній механізми і суперечить ринковим законам, зокрема, штучно обмежує рівень зарплати фахівців.

 

Окрім того, Концерну доручено утворити робочу групу із залученням представників Міноборони та фахівців із стандартизації з метою удосконалення системи виконання ДОЗ. Ідеться про необхідність внесення змін до чинних державних стандартів. Їхня мета – спростити процес виробництва і прийомки військової техніки, а також зменшити витрати і скоротити відповідні терміни.

 

Пропонується скасувати застарілі, неактуальні у сучасних умовах вимоги часів СРСР, передбачені цими документами.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ" РЕАЛІЗУЄ ПОЛІТИКУ З ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ТА СТАНДАРТИЗАЦІЇ У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ОВТ

 

Приміром, чинні стандарти вимагають від військової техніки забезпечити вимоги радіаційної стійкості. В Україні не існує відповідних технічних умов для таких випробувань. Аби їх здійснити, український виробник мав би вдатися до послуг відповідного закладу у м.Семей (Казахстан).

 

Іншими надмірними вимогами є забезпечення роботи приладу в умовах температури до -50С, якої не існує в українській природі, а також – повну функціональність в умовах розрідженого середовища, тощо.

 

Окрім того, робочій групі доручено разом з Міноборони ініціювати створення єдиного конкурентного середовища для українських і іноземних виробників. Адже наразі при закупівлі продукції іноземних поставщиків, умови до них встановлюють нижчі, аніж до українських.

 

Вирішення порушених проблем дозволить прискорити процес виготовлення і передачі бойової техніки у війська, із збереженням належного рівня якості.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues