181001 vodolaz 00Для виконання комплексних завданьз розмінування тапіротехнічих робіт на воді та суходолі,у Маріуполі відкрили базу морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт.

 

 

Підрозділ укомплектований чотирма плав засобами. Всього там працюватиме 54 особи. Одне з основних завдань частини – гуманітарне розмінування водних об’єктів та порятунок громадян.

 

Відкрита база увійде до єдиної системи моніторингу безпеки Міністерства внутрішніх справ на Азовському морі.

 

Новина по темі: НА ФЛОТІ СТВОРЯТЬ КОМПЛЕКС ДЛЯ ВОДОЛАЗНОЇ ПІДГОТОВКИ

 

“Це новий стандарт безпеки. Фахівці заступають на бойове чергування вже сьогодні!” – написав Міністр МВС Арсен Аваков у себе на сторінці в Twitter.

 

181001 vodolaz 0

Катер частини водолазних пошуково-рятувальних робіт акваторії Азовського моря ДСНС Фото: МВС


В єдину систему увійдуть прикордонники, поліцейські та нацгвардійці. Надалі вона буде посилена підрозділами авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

 

181001 vodolaz 1

Судно частини водолазних пошуково-рятувальних робіт акваторії Азовського моря ДСНС Фото: МВС


Нагадаємо, що з метою посилення військової присутності Військово-морських Сил ЗС України в акваторії Азовського моря, та проведення розвідки, демонстрації прапору, в Бердянському морському торговельному порту 10 вересня був спущений на воду перший Малий броньований артилерійський катер ВМС ЗС України в Азовському морі P178 “Лубни”, а 11 вересня в ще один малий броньований артилерійський катер – P178 “Кременчук”.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues