181001 NATOГромадська Ліга Україна – Нато підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на вступ до НАТО і ЄС. Про це повідомляється в заяві Громадської Ліги Україна–НАТО, надісланої до ОПК 1 жовтня ц.р.

 

«Конституційне закріплення цього вибору має запобігти постійним спробам маніпулювати свідомістю, відновити і посилити довіру українських громадян, а також НАТО і ЄС, до незворотності європейського вибору і усвідомленості нашої відповідальності.

 

Саме з метою сприяти поглибленню розуміння і підтримці зазначених інтеграційних процесів, які визначають її зміст і практичну діяльність, була створена і діє Громадська Ліга Україна-НАТО», — йдеться в заяві.

 

Також в документі вказано, що запорукою успішного просування шляхом євроатлантичної інтеграції має бути чітка скоординована співпраця органів державної влади, навчальних закладів, інституцій громадянського суспільства та медіа.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗАРЕЄСТРУВАВ ЗАКОНОПРОЕКТИ ПРО ЗМІНУ ВІЙСЬКОВОГО ВІТАННЯ ТА ВСТУП ДО НАТО ТА ЄС

 

Вони зазначили, що конституційне закріплення євроатлантичного вектору та практичні кроки з його реалізації призведуть у найкоротший термін до членства України в НАТО.

 

20 вересня 2018 року Верховна Рада України підтримала президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції України з питань закріпленню стратегічного курсу держави на вступ до НАТО і ЄС та прийняла (321 голосами) рішення направити його на розгляд до Конституційного суду.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues