180928 uopТендерним комітетом ДК "Укроборонпром" із закупівель за процедурою "конкурентний діалог" послуг, пов’язаних зі стратегічним розвитком, прийнято рішення, що забезпечать розширення кола висококваліфікованих експертів, які зможуть взяти участь у тендері щодо фінансового аудиту та стратегічного розвитку.

 

 

Зокрема, уточнено кваліфікаційні вимоги до учасників тендеру і продовжено строки подачі тендерних пропозицій до 11 грудня 2018 року.

 

Ці рішення ухвалено за результатами численних консультацій з експертним середовищем, представниками професійної спільноти, західними партнерами, тісної взаємодії з Незалежним антикорупційним комітетом з питань оборони (НАКО), копіткої роботи щодо зміни тендерної документації. Враховано всі основні зауваження потенційних учасників тендеру.

 

Прийняті уточнення тендерної документації в частині вимог до учасників і технічного завдання (які вже опубліковано у системі "Prozorro"), залишаючи вимоги щодо високого якісного рівня послуг, дозволять залучити до тендера ширше коло провідних міжнародних компаній, особливо тих, які ще вагалися стосовно участі. А продовження строку подання – надасть можливість учасникам належно і якісно підготувати тендерні пропозиції. В свою чергу, Концерн розраховує на використання всіх переваг висококонкурентної закупівлі для обрання найкращих пропозицій.

 

Новина по темі: ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ПРОВІВ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС З ВІДБОРУ ЕЛЕКТРОННОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

Нагадаємо, що проведення такого масштабного незалежного дью дилідженсу та аудиту за найкращими світовими стандартами стане першим в історії України для державних промислових об’єднань. Завдяки цим заходам буде розроблено, зокрема, стратегію подальшого розвитку і дорожню карту для її впровадження, що стане найбільш дієвим засобом для розвитку оборонної промисловості, створення ефективної прозорої структури управління, запобігання корупційним ризикам тощо.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues