180928 azer"Укроборонпром" готовий посилити виробничу кооперацію з підприємствами оборонно-промислового комплексу Азербайджану в інтересах двох країн та задля  підвищення конкурентоздатності на міжнародному ринку озброєнь та військової техніки. Про це під час виступу на урочистому прийомі у Баку заявив Генеральний директор Концерну Павло Букін.

 

 

"Між Україною та Азербайджаном існує довіра, яку необхідно конвертувати в реальні проекти. Ми маємо спільні геополітичні виклики – анексія територій наших країн, енергетична безпека, необхідність будувати національні збройні сили та розвивати ОПК. На сьогодні "Укроборонпром" має низку цікавих пропозицій для Баку", – зазначив Павло Букін.

 

Йдеться, перш за все, про спільні проекти в авіаційній, бронетанковій, боєприпасній галузях. Зокрема, у розвитку технологій модернізації літаків і вертольотів, їх прицільного і бортового обладнання, постачання та обслуговування авіадвигунів, тренажерної техніки. Перспективними також є проекти з виробництва систем активного та динамічного захисту бронетехніки, її модернізації, співпраця у галузі високоточної зброї.

 

За словами Павла Букіна, "Укроборонпром" переходить із площини виробництва, ремонту та обслуговування радянської і пострадянської техніки до інноваційних розробок. 

 

Новина по темі: ПРЕМ’ЄР АЗЕРБАЙДЖАНУ ПІДТРИМАВ ІДЕЮ ДВОСТОРОННЬОЇ ПРОМИСЛОВОЇ КООПЕРАЦІЇ З "УКРОБОРОНПРОМОМ"

 

180928 azer1"Україна готова до спільного трансферу технологій. Упевнений, розвиток спільних виробництв створює колосальні перспективи співпраці наших країн. Ми зобов’язані використовувати цей потенціал для економічного та інноваційного розвитку і зміцнення обороноздатності України та Азербайджану",  – наголосив керівник "Укроборонпрому".

 

Почесний гість заходу Перший Віце-прем’єр-міністр Азербайджану Якуб Еюбов висловив упевненість у подальшому активному розвитку українсько-азербайджанського співробітництва та відзначив взаємну підтримку Азербайджаном суверенітету та територіальної цілісності України та Україною – Азербайджану.

 

Зазначимо, 25-27 вересня у столиці Азербайджану відбулася третя Міжнародна виставка оборонної промисловості ADEX-2018. Досягнення та розробки українського ОПК на форумі представив ДК "Укроборонпром".

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues