180927 artosУкраїнські ІТ розробники в рамках третьої міжнародної виставки оборонної промисловості ADEX-2018, презентували комплекс автоматизованого управління ArtOS. Про це повідомив кореспондент Defense Express.

 


Комплекс ArtOS оптимізує використання наявних вогневих засобів ствольної, самохідної та реактивної артилерії, а також ракетних та мінометних батарей.


Комплекс створений для використання в ланці «командир батареї – старший офіцер батареї – командир гармати – навідник» відповідно до потреб артилерійських підрозділів.

 

180927 artos
Головною перевагою ArtOS є можливість істотно скоротити час підготовки від моменту знаходження цілі до виконання вогневих завдань артилерії. За допомогою комплексу загальний час роботи артилерійської батареї може бути скорочений у 4 рази – до 2 хвилин. Крім цього, ArtOS унеможливлює появу помилок під час проведення розрахунків та дозволяє одночасно готувати дані для відкриття вогню батареєю по декільком цілям.


Застосування ArtOS разом із повітряною розвідкою (БПЛА) дозволяє чітко будувати систему вогневого ураження противника.


Комплекс може бути легко інтегрований в автоматичному режимі з будь-якими системами артилерійської розвідки, метеорологічними комплексами.
На сьогодні комплекс управління вогнем артилерії ArtOS масово використовують у своїй практиці у ракетних військах і артилерії ЗС України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues