180926 bronya 0Бійці 95 бригади Десантно-штурмових військ Збройнi Сили України розпочинають тестування бронекостюмів від Харківського заводу засобів індивідуального захисту (TM RAROG) в умовах, наближених до бойових.

 

 

 

Про це, як передає Defense Express, повідомляє прес-служба Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

 

Нові бронекостюми почнуть використовувати по завершенню військово-дослідніх випробуванн нових бронежилетів від «ТЕМП-3000», які десантники тестували впродовж останнього місяця.

 

180926 bronya 1

 

Нагадаємо, що останні декілька місяців 95 ОДШБр займається випробуванням різноманітного військового знарядження від вітчизняних виробників. Так вже пройшли військово-дослідні випробування нових літніх трекінгових черевиків, розроблених вітчизняною компанією «Талан». Також йде до завершення опитна експлуатація нових тактичніх рукавичок та балістичних шоломів.

 

Новина по темі: ЗАВЕРШЕНО ТЕСТУВАННЯ НОВИХ ЛІТНІХ БЕРЦІВ ТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ БРОНЕЖИЛЕТІВ, РУКАВИЧОК ТА ШОЛОМІВ

 

По завершенню тестування нових зразків, буде проведено детальний аналіз їх експлуатації, зібрані відгуки, зауваження та пропозиції від бійців. Після цього, вироби будуть віддані на доопрацювання виробникам.

 

180926 bronya 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues