180925 vodolazНавчальний центр ВМС оголосив тендер на проектування та виготовлення проектної технічної документації Навчально-тренувального комплексу водолазної підготовки шифр «НТКВП».

 

 

Відповідний тендер оголошений у системі публічних закупівель ProZorro, повідомляє Український мілітарний портал.

 

Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки призначений для відпрацювання особовим складом практичних навичок з:

 

- організації водолазних робіт та спусків;
- проведення водолазних спусків у різних типах водолазного спорядження;
- виконання різних видів водолазних робіт, у тому числі з використанням ручного та гідравлічного інструменту;
- відпрацювання виходу особового складу із підводного човна у підводному положенні через торпедний апарат;
- евакуації особового складу із бронетехніки, що затонула.

 

Компонування Комплексу передбачає встановлення його на території військових частин або на несамохідних плавзасобах ВМС ЗС України.

 

Першочергове встановлення головного Комплексу передбається на території військового містечка №27 Одеського гарнізону (Практична гавань, місто Одеса).

 

Новина по темі: ВОДОЛАЗИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ ПІД ЧАС БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ НАВЧАНЬ «СІ БРИЗ-2018». ВІДЕО

 

Документація Комплексу повинна передбачати модульність сформованої в єдине ціле металевої конструкції, структура якої повинна бути складена при поєднані модулів, уніфікованих подібно вантажним контейнерам ІSO типу.

 

Комплексу повинний передбачати його експлуатацію при температурах повітря від –25 0С до +40 0С та при вологості повітря від 60 % влітку та до 73 % взимку.

 

Після розробки технічної документації буде оголошено тендер на його виробництво.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues