180925 aliev0У рамках третьої Міжнародної виставки оборонної промисловості ADEX-2018, що відбувається у Баку, Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін зустрівся з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

 

 

На українському виставковому стенді азербайджанський лідер наголосив, що високо оцінює двосторонні взаємини у сфері ВТС.

 

180925 aliev

 

"Україна – наш великий друг і традиційний партнер. Ми зацікавлені поглиблювати ці взаємини. Адже знаємо, можливості ОПК України. Впевнений, ми і надалі будемо знаходити важливі і перспективні напрямки співпраці", – наголосив Ільхам Алієв.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ РОЗРОБКИ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК НА ADEX-2018

 

За словами Павла Букіна, Азербайджан є нашим стратегічно важливим партнером. "Ми здавна співпрацюємо у галузі бронетехніки, авіабудування. Наразі Україна готова до більш глибокої співпраці. Зокрема щодо трансферу технологій і спільного виробництва окремих видів озброєнь, - у т.ч. високоточного, а також – військової техніки", – зауважив Павло Букін.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues