180925 uop adexУ столиці Азербайджану – Баку – сьогодні, 25 вересня, стартувала третя Міжнародна виставка оборонної промисловості ADEX-2018.

 

 

Захід, що проходить на території виставкового комплексу "Баку Експо Центр", зберігає тенденцію до зростання. Цьогоріч він став більшим за кількістю представлених експонатів ніж попередній, який відбувся у 2016-му.

 

Україну на виставці представляють ДК "Укроборонпром" та ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу Концерну.

 

180925 uop adex 2

 

На стенді Концерну відвідувачі зможуть ознайомитись з широким спектром оборонної продукції українського виробництва, серед яких: БТР-3ДА з бойовим модулем "Штурм-М" від ДП "Київський бронетанковий завод", ПТРК "Скіф" від ДП "ДККБ "Луч", 152-мм керований снаряд "Квітник" від ДП НВК "Прогрес", комплекси активного захисту бронетехніки "Заслон", "Заслон-Л" та "Шершень", термобаричні гранати РГТ-27С та РГТ-27С2 від ДП "Машинобудівна фірма "Артем", польовий комплекс технічного обслуговування та ремонту легкої броньованої техніки ПК-ЛБТ-02 та мобільна ремонтна майстерня МРМ-Б від ДП "Харківський завод спеціальних машин".

 

180925 uop adex 0

 

Загалом українська сторона має великі сподівання щодо розвитку відносин з Азербайджаном. Серед перспективних напрямків двостороннього співробітництва – ремонт на українських підприємствах азербайджанського озброєння та віськової техніки, зокрема, комплексів протиповітряної оборони, обслуговування радіолокаційних станцій, вертольотів та бронетехніки, а також надання допомоги в створенні спільних ремонтних підприємств на території Азербайджану.

 

Виставка ADEX-2018 традиційно проводиться за ініціативи Міністерства оборонної промисловості (МОП) Азербайджанської Республіки та за підтримки Міністерства оборони країни.

 

180925 uop adex 1

 

Цьогоріч участь у ADEX беруть 224 компанії з 29 країн (у 2016 році їх було 216 з 34 країн), які розташувалися у трьох павільйонах та на відкритому майданчику "Баку Експо Центру".

 

Інформаційну підтримку виставки забезпечує понад 62 провідних міжнародних та місцевих спеціалізованих медіа з 18 країн – журнали, веб-сайти та інформаційні агентства. Всього акредитовано понад 100 медіа-представників.

 

Публікація по темі: ADEX-2018: ЧЕРГОВЕ ВІЙСЬКОВЕ БЕРЛІНАЛЕ В БАКУ

 

На виставці ADEX 2018 представлені наступні сектори: системи ППО і ПРО, військове суднобудування, розробка та модернізація систем озброєння, військові дослідження, системи БПЛА, робототехнічні комплекси, ракетне та артилерійське озброєння, боєприпаси та амуніція, системи демілітаризації, реактивні системи залпового вогню, оптико-електронна та лазерна техніка, бронетанкова техніка, підводні човни, кібербезпека, військово-морські сили, системи РЕБ та C4ISR, техніка і обладнання залізничних військ та багато інших секторів.

 

Слід зауважити, що цього року ADEX-2018 ставить рекорд за кількістю запланованих візитів іноземних делегацій. Захід відвідають 34 офіційні делегації високого рівня з 23-х країн світу. Вперше виставку відвідають делегації з Єгипту, Узбекистану та Казахстану.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues