180920 BTR60 3Київська компанія «КОРТ» спільно з Центральним бронетанковим управлінням та у тісній співпраці з представниками Командування Сухопутних військ ЗС України завершила модернізацію бронетранспортеру БТР-60ПБ.

 

 


Про це повідомив Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Сергій Попко, передає Defense Express.


Уточнюється, що зазначені роботи здійснюються в інтересах Сухопутних військ Збройних Сил України для задоволення поточної потреби у бронетранспортерах шляхом проведення капітального ремонту з модернізацією.

 

180920 BTR60 2


Модернізований зразок БТР-60МК отримав два надійних та економічних дизельних двигуни CUMINS, що дозволяють обмежитись мінімальними втручаннями у штатну трансмісію машини та забезпечують відмінні ходові та експлуатаційні показники.

 

Новина по темі: В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВАРІАНТ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАДЯНСЬКОГО БТР

 

За рахунок застосування сучасних бронелистів європейського виробництва та технологічних рішень інженерів компанії «КОРТ» вдалося посилити бронювання машини без суттєвого збільшення її ваги.

 

180920 BTR60 0

 

На БТР-60МК буде застосовуватись новий бойовий модуль розробки інженерів ДП «Миколаївський бронетанковий завод». Цей модуль матиме дубльовані канали наведення та прицілювання і буде здатен забезпечувати виконання вогневих завдань вдень та в ночі. В штатному режимі модуль керуватиметься за допомогою електронної системи наведення, в тому числі, в разі необхідності, і дистанційно. Також, в разі виходу з ладу основної системи наведення, модуль можна буде перевести в режим ручного керування.

 

180920 BTR60 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues