180919 amunicia 1Завершено військово-дослідні випробування нових літніх трекінгових черевиків для українських бійців, розроблених вітчизняною компанією «Талан».

 

 

 

Про це, як передає Defense Express, повідомила прес-служба Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

 

Повідомляється, що випробування тривали упродовж місяця за різних погодних умов військовослужбовцями 95 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Тестували нові зразки в умовах повсякденної служби та під час виконання навчально-бойових завдань, що максимально наближені до реальних.

 

180919 amunicia 0

 

Робоча група ГУРСМЗ проводила проміжні та кінцеві огляди дослідних предметів, зустрічі з учасниками випробувань для опитування, аналізу та збору відгуків, зауважень, пропозицій, зокрема після проведення масштабних військових навчань ДШВ «Маруновий берет-2018».
Отримано вичерпну і повну картину вражень, а також виявлено сильні та слабкі сторони дослідних зразків.

 

Новина по темі: БІЙЦІ 95 ОДШБР ПРОТЕСТУЮТЬ НОВІ ЛІТНІ БЕРЦІ, БРОНЕЖИЛЕТИ ТА БАЛІСТИЧНІ ШОЛОМИ


Також повідомляється, що на даному етапі готуються зміни та доопрацювання моделей для покращення виробу і підготовки виробництва першої промислової партії. Адже надалі ними планується замінити черевики з високими берцями типу «В» (літні).

 

Загалом десантники залишились задоволеними новим зразком та чекають наступні випробування вже зміненого та покращеного варіанту літніх черевиків.

 

180919 amunicia 2

 

Окрім цього, в тій же бригаді продовжуються військово-дослідні випробування нових зразків спорядження для військовослужбовців ЗСУ. Так, десантники у польових, різних кліматичних та максимально наближених до бойових умовах тестують дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів та захисних рукавичок.

 

Новина по темі: У 95 ОДШБР РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИХ РУКАВИЧОК

 

Нагадаємо, у ВДВ беруть участь:


Бронежилети (нові моделі). В них змінено колір, поліпшено анатомічність форми, більше можливостей припасування під себе, додані демпферні вставки для вентиляції, збільшено площу протиуламкового захисту з кевлару. Від уламків бійця захищає РПС, до якої також додано кевларовий пакет.

 

180919 amunicia 3

 

Балістичні шоломи (оновлені зразки моделей TOR та «Каска 1М») Серед нововведень - система затягування ВОА System для чіткої фіксації та регулювання розмірів; сучасні матеріали у виробництві (кевлар, надвисокомолекулярний поліетилен); максимальний за стандартами НАТО рівень захисту від уламків – F6; рівень захисту від куль: ІІІ-А (НАТО), клас 1А (згідно ДСТУ).

 

180919 amunicia 4

 

Захисні рукавички (нові). Вони мають кевларову підкладку на долоні; «сенсорні пальці» для зручної роботи з гаджетами; кращу анатомічну форму для утримання стрілецької зброї; якісні матеріали; поліпшені показники проколу, порізу та стирання. Так під час випробувань бійців 95 бригади ці рукавчики витримали 5 спусків по тренувальному фалу з гвинтокрилу, хоч і не пристосовані для подібного.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues