180831 PB«Прозора» броня – те, що має усунути проблеми обмеженого радіуса огляду танка.

 

Німецький виробник датчиків Hensoldt нещодавно представив нову Local Situational Awareness System («локальна система інформування», далі – LSAS) для колісних та гусеничних броньованих автомобілів. Це набір оптичних приладів, призначений для усунення проблеми обмеженого радіуса огляду бронемашин – фактично, ця система робить машину «прозорою для екіпажу».

 

«Танки та інші броньовані машини – надзвичайно ефективний інструмент на полі бою, стійкий до багатьох засобів ураження, крім спеціальних протитанкових боєприпасів. Однак перешкодою для екіпажа сьогодні залишається обмежений огляд танка, що ускладнює ефективність навігації та рух на полі бою. Тому ми задумалися над створенням системи з камер високої роздільної здатності, які б спостерігали за всією територією навколо бронемашин, надаючи користувачеві максимальну кількість інформації. З цією системою екіпаж матиме змогу бачити все, що відбувається навколо, наче стіни машини повністю прозорі», – пояснює фахівець компанії в інтерв’ю Army Technology.

 

Менеджер проекту LSAS Марк Кразу впевнений, що ця система буде особливо корисною в міських умовах бою: «Загрози можуть з’являтися з будь-якого боку або під кутом до машини. Для екіпажа дуже важливо знати про них і система LSAS надає їм цю перевагу».

 

Кожен модуль датчиків має дзеркальну камеру високої роздільної здатності та два охолоджених модулів термічного зображення. Це означає, що навіть в умовах низької освітленості чи слабкої видимості екіпаж може орієнтуватися на ці камери. Фахівці компанії стверджують, що екіпаж може розпізнати людину на відстані до 300 метрів навіть уночі. Найкраще система працює, коли безпосередньо інтегрується в архітектуру автомобіля, наприклад, в систему бортового управління. Так система зможе не тільки надавати актуальні зображення усім, хто підключений до неї, але й використовувати дані, що надає архітектура транспортного засобу.

 

Новина по темі: МОРСЬКІ ПІХОТИНЦІ США НАДРУКУВАЛИ БАРАК НА 3D-ПРИНТЕРІ

 

Під час створення датчиків розробники зіштовхнулися з деякими труднощами. Якщо якісні камери знайти було легко, то виникало питання з обробкою тієї великої кількості даних, що вони надавали. Не менш важливим питанням є керування системою, адже кожен член екіпажа вже має життєво необхідну роботу, тому будь-яка додаткова технологія має бути максимально інтегрована. Потенційне рішення для системи LSAS у такому випадку – це шоломні дисплеї, що дозволяє бортовим екіпажам долати обмеження видимості.

 

Актуальною залишається проблема як фізичних, так і кіберзагроз. Оскільки система LSAS є електронною та інтегрована в машину, це означає, що кіберзагрози тут такі ж самі, з якими стикається загальна архітектура транспортних засобів. Однак фізичні загрози все ще є проблемою, адже будь-який датчик може бути пошкоджено фізично. «Ми разом з виробниками машин працюємо над тим, щоб інтегрувати модуль датчиків в структуру транспортного засобу та броню, щоб унеможливити збитки», – стверджує Кразу.

 

Перші прототипи LSAS мають з’явитися на ринку наприкінці 2019 року, а серійне виробництво буде налагоджено вже в 2020.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues